KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11808037
nr 1180 8037
Elisabeth Ryhre
(f. 1948), Sverige
Oljemålning, Kvinna, signerad. Olja på pannå, 62x48 cm
Elisabeth Ryhre, svensk bildkonstnär född 1948.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 30 april 2018
kl 20:36:44
2.200 kr